ورود کاربران
تصویر امنیتی

لينك هاي مرتبط

جملات قصار
آنچه هستید بهتر شما را معرفی می کند، تا آنچه می گویید. امرسون

درخواست همكاري
اسلايدر

تازه های اخبار

نحوه پرداخت شهریه ترم تابستان 97

undefined

جهت باز شدن انتخاب واحد تابستان 97 .....

--- قابل توجه دانشجویان گرامی  ---

جهت باز شدن انتخاب واحد تابستان 97 می بایست  مبلغ2،500،000 ریال بابت علی الحساب شهریه را از طریق درگاه اینترنتی با ورود به پنل دانشجویی خود با همراه داشتن شماره کارت عابربانک و همچنین رمز دوم کارت پرداخت نمایندتاسیستم انتخاب واحدبصورت اتومات برای آنها باز گردد.

دانشجویان محترم می بایست مابقی شهریه را بعد از انتخاب واحد بصورت نقد( اینترنتی) ویا بصورت قسطی و حداکثر تا 10 شهریورماه  پرداخت وتسویه حساب خود را انجام نمایند.

نکته اول : دانشجویان گرامی توجه داشته باشند بعد از عملیات پرداخت از طریق درگاه، شناسه پرداخت به شما داده می شود که می بایست آن را نزد خود نگاه داشته تا در صورت بروز مشکلات احتمالی دانشجو بتوانداز طریق آن پیگیری لازم را انجام نماید.

نکته دوم: دانشجویان اطلاع داشته باشند هیچگونه نیاز به ارائه فیش و یا رسید بانکی و ... بصورت حضوری و یاپیگیری تلفنی  نمی باشد.و فقط در صورت بروز مشکل می توانند با امور مالی مشکلات خود را مطرح و حل نمایند.

 نکته دوم: دانشجویان بعد از هر پرداخت می بایست وارد پنل کاربری خود شده و پرینت کارنامه مالی خود رادریافت نمایند. کارنامه مالی بایدشامل کلیه پرداختی ها و مانده بدهی دانشجو باشد . درصورت هرگونه مغایرت می توانند موضوع را با امور مالی در میان گذاشته تا برسی و پیگیری گردد.

2/50 2
  • نویسنده : امور مالی
    • امتیاز :
    • 1
    • 1
  • تاریخ انتشار : 1397/04/03
  • تعداد مشاهده : 709 بار
جستجو

كانال تلگرام
اوقات شرعي